בניית חנות וירטואלית

חנות וירטואלית היא ההזדמנות עבור כל עסק למכור את שירותיו או מוצריו ברשת ובכך להגדיל משמעותית את מחזור המכירות, תוך צמצום משמעותי של עלויות תפעול.
כך שגם בזמן שאתם ישנים, מבלים עם הילדים, צופים בטלוויזיה או קוראים ספר, החנות ממשיכה לעבוד ולייצר הכנסה.

בניית חנות וירטואלית זה לא משחק ילדים. מדובר בפיתוח דקדקני ומורכב שכל מטרתו היא לייצר חוויית קניה מיטבית עם דגש על הפרטים הקטנים ביותר.
אלו חלק מהשאלות עליהן נענה יחדיו, לפני שנתחיל תהליך של בניית חנות וירטואלית:

[info_circle edge_radius="45" start_degree="90" eg_padding="60" icon_size="32" img_icon_size="32" content_icon_size="24" content_bg="#0e76bc" content_color="#ffffff" eg_br_style="solid" eg_br_width="1" eg_border_color="#b7b7b7" cn_br_style="solid" cn_br_width="8" cn_border_color="#cccccc" auto_slide="on" auto_slide_duration="3" highlight_style="info-circle-push" icon_launch="linear" icon_launch_duration="1" icon_launch_delay="0.2" responsive_breakpoint="800" desc_font_size="desktop:20px;tablet_portrait:18px;mobile_landscape:18px;mobile:18px;" desc_line_height="desktop:18px;"][info_circle_item info_icon="Elegant-Themes-basket" icon_bg_color="#0e76bc" icon_color="#ffffff"]מי הלקוח?
מהם הרגלי הקניה שלו/ה?[/info_circle_item][info_circle_item info_icon="Elegant-Themes-basket" icon_bg_color="#e67e22" icon_color="#ffffff"]מה אנחנו מוכרים?
האם מוצר פיזי/וירטואלי?
האם שירות?[/info_circle_item][info_circle_item info_icon="Elegant-Themes-basket" icon_bg_color="#f56476" icon_color="#ffffff"]האם יש עלויות משלוח?
אם כן, לאן אנו שולחים ומהן העלויות?[/info_circle_item][info_circle_item info_icon="Elegant-Themes-basket" icon_bg_color="#176087" icon_color="#ffffff"]האם יש צורך לחשב מיסים?[/info_circle_item][info_circle_item info_icon="Elegant-Themes-basket" icon_bg_color="#9b59b6" icon_color="#ffffff"]מה לגבי מבצעים והנחות?[/info_circle_item][info_circle_item info_icon="Elegant-Themes-basket" icon_bg_color="#2ecc71" icon_color="#ffffff"]מהם אמצעי התשלום שמכבדים בחנות?
ועוד…[/info_circle_item][/info_circle]

 דוגמאות לחנויות וירטואליות:

כשאנו ב- face 2 face בונים חנות וירטואלית, אנו נותנים מענה לכל הפרטים הנ"ל וזוכרים שמעבר לחנות מדובר באתר שצריך להיות גם שיווקי, ייצוגי ומניע לפעולה.

רוצה גם אתר מדויק, מקצועי, המותאם אישית עבור העסק שלך?
מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם האפשרי.
    דילוג לתוכן